Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День цивільного захисту

Date: 11 квітня о 11:37
5 views

Безпековість - головний чинник сьогодення. Чим більше володіємо інформацією, тим упевненіше себе почуваємо. У нашому ліцеї систематично відбуваються заходи, які спрямовані на оволодіння учнями навичкам безпечної поведінки.

11 квітня в закладі освіти пройшов День цивільного захисту, метою якого було не лише отримати нові знання, а й закріпити набуті. Розпочався день з імітації повідомлення про замінування ліцею, тому відпрацювали з учнями алгоритм дій у разі виникнення такої надзвичайної ситуації. З цією метою до закладу освіти прибули фахівці із вибухотехнічної служби ГУНП в Рівненській області, які провели майстер-клас із мінної безпеки. Далі здобувачі освіти відпрацьовували навички на створених локаціях:

"Пожежна безпека", на якій проводив навчання Сергій Капральчук, провідний інспектор відділу організації пожежно-профілактичних заходів та цивільного захисту Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області;

"Домедична допомога", на якій в тандемі проводили навчання Олена Петрук, педагог-організатор ліцею, та Олена Іващук, медична сестра;

"Ментальне здоров'я", активності провела Ірина Миколаївна Хміль, практичний психолог;

"Цивільний захист", відповідальним був Олексій Метелюк , учитель фізичної культури;

"Правила дорожнього руху", навчання провели Юлія Пасічник , керівник відділу ювенальної превенції та Рогаль Вадим, поліцейський офіцер Тараканівської ТГ;

"Пізнавальна", відповідальною була Вікторія Шатнік , заступник директора з виховної роботи. Особливістю цього дня було те, що до участі в заходах були запрошені здобувачі освіти Микитицької, Староносовицької та Птицької гімназій, з якими провели навчання з домедичної допомоги Марина Провальчук, учитель основ здоров'я ліцею та Капральчук Сергій, провідний інспектор ДСНС. До проведення заходів також були долучені представники учнівського самоврядування, зокрема Віра Сірман , учениця 10 класу, провела годину безпеки "Цивільний захист - це не жарти, це потрібно кожному знати" з ліцеїстами 1 - 4 класів, а Анна Бойчук, познайомила із закладом гостей-гімназистів. День минув надзвичайно продуктивно. Переконана, що ті знання, які учні отримали, стануть їм у нагоді.

Comments:
Only authorized users can leave comments.